Podlahový systém do betonu a zdvojené podlahy je plně flexibilní s velice jednoduchou a časově nenáročnou instalací. Nová řada podlahové instalace splňuje požadavky na uživatelsky příjemný, moderní a minimalistický design.
Unikátní podlahová krabice je vhodná pro všechny velikosti kanálů. V nabídce jsou podlahové krabice pro až 8 a 12 modulů 45 mm. Výšku a šířku krabice lze snadno upravit tak, aby vyhovovaly pro použití libovolného podlahového kanálu nebo elektroinstalační trubky. V závislosti na tvaru použitého víka lze snadno přizpůsobit tvarový prvek podlahového boxu. Tento box vyniká vlastnostmi: bezšroubový, stohovatelný, s nízkou hmotností, umožňuje výškovou stavitelnost dle betonové mazaniny od 65 mm až do 300 mm bez nutnosti předchozího vyrovnání (po zatuhnutí betonu se pouze příslušný element jednoduše odřízne a vše je připraveno v dokonalém tvaru pro instalaci podlahového víka).
Podlahová víka pro instalaci přístrojů nebo protahovací víka všech typů vynikají minimalistickým a jednotným designem pro všechny aplikace do různých podlahových povrchů. Tloušťka krytiny může být 5 – 26 mm (lino, koberec, dlažba, atd.). Při vlastní instalaci podlahového víka narážíme na fakt různých výšek podlahových krytin. Potřebnou výšku podlahového víka uzpůsobíme danému prostředí odebráním nebo přidáním potřebných modulárních krytů a elementů.
Plastový rám může být osazen 2 nebo 3 univerzálními instalačními krabicemi pro montáž přístrojů nebo novým a plně zacvakávacím systémem pro nízkou výšku potěru. Integrovaný kabelový vývod je uzpůsoben tak, aby zabránil poškození kabelu. Podlahové krabice nabízíme s krytím IP 20 až IP 53.

Ke stažení