Kariéra

Skladník

Náplň práce:
 příprava zboží k expedici dle přijatých objednávek (kompletace a balení zboží)
 vykládka zboží z kamionů a následné naskladnění (příjem a výdej zboží)
 expedice zboží zákazníkům, přepravcům
 spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:
 vzdělání SŠ nebo Odborné vyučení
 technický obor nebo praxe na obdobné pozici výhodou
 uživatelská znalost práce na PC
 pečlivost, spolehlivost, zručnost, fyzická zdatnost,
 samostatnost, komunikativnost, trestní bezúhonnost
 řidičské zkoušky pro VZV výhodou

Nabízíme:
 zázemí stabilní, moderní a prosperující společnosti
 přátelský kolektiv
 adekvátní finanční ohodnocení
 smlouvu na dobu neurčitou
 firemní benefity (mobilní telefon, vzdělávací kurzy, team-buildingové akce)
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ.

Doplňující informace k pozici:
Místo pracoviště: Všechromy (Praha – východ),
Typ pracovního/smluvního vztahu: Práce na plný úvazek/pracovní smlouva
Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy
Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540,e-mail: krausova@hlsystem.cz
V případě zájmu, zasílejte prosím strukturovaný životopis na uvedený e-mailový
kontakt.

Administrativní pracovník obchodního
oddělení/fakturantka

 zadávání/zpracování objednávek, vystavování faktur
 obsluha a zadávání vstupních dat do systému
 komunikace s dodavateli a odběrateli
 zpracování reportů pro interní účely
 administrativní práce ve spolupráci s účetním oddělením

Požadujeme:
 min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
 znalost MS Office
 analytické myšlení
 komunikativní znalost AJ
 samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
 firemní benefity (mobilní telefon, vzdělávací a jazykové kurzy, team-buildingové
akce).

Místo pracoviště: Všechromy u Strančic
kontakt.

Technik specialista

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (nejlépe elektrotechnika)
  • výborná znalost MS office, pokročilá znalost AJ
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • uvítáme orientaci v inteligentních systémech ovládání budov
  • řidičské oprávnění sk. B

  • komunikace se zákazníky – řešení technických dotazů
  • tvorba cenových nabídek, kalkulací a technických podkladů
  • návrhy technických řešení inteligentních aplikací systému KNX
  • spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a moderní společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci v prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • přátelský kolektiv
  • možnost dále se vzdělávat a rozvíjet

Nástup:

  • možný ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Všechromy u Stránčice, Praha – východ
Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Všechromy 77, 251 63  Strančice

Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540,e-mail: krausova@hlsystem.cz

V případě zájmu, zasílejte prosím strukturovaný životopis na uvedený kontakt.